Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van olyan hely Europaban...

Van olyan hely Europaban ahova erdemes meg koltozni?

Figyelt kérdés
1.osztalyos koromig Magyarorszagon eltem anyukammal. 8eves voltam amikor elkoltoztunk Europabol. Jovore en es a parom szeretnenk kiprobalni Europat.Beszelunk angolul es spanyolul,es bar nagy vagyunk sajnos sok rosszat hallunk a jelenlegi EU helyzetrol. Hova lenne erdemes koltoznunk? Nemet nyelvetruletu helyek kilove. Ha valakinek van tapasztalata akkor szivesen meghallgatjuk! Koszonom!

2017. aug. 27. 18:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%
Attol fugg. Ha szerted a problemakat akkor magyarorszag is jo hely. Ha nem akkor euroba nem neked valo.
2017. aug. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Problemak mindenhol vannak,itt nalunk is.Magyarorszag nem johet szoba,mert a parom nem beszel magyarul,en pedig nem tudok jol olvasni magyarul ami szinten hatrany.
2017. aug. 27. 19:27
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Spanyolország anglia, írország vagy Magyarország.


Èn éltem Amerikában , Angliába és bejártam elég sok részét a világnak. 10 éve élek Németországban és úgy érzem Németországban az élet olyan ahol normálisan meglehet élni, de a szokások és az emberek nagyon hasonlítanak magyarországhoz. Nem is hiába jönnek most sokan Angliából Németországban.

2017. aug. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Svájc, de itt a Bewiligungok miatt nehéz.


Nagyon jó az élet - bár melózni azt kell -, de most már csak L-es tartózkodásit adnak, ami max egy évre szól, és így necces, mert ha a lejáratakor nincs munkád, akkor 90 napra el kell hagynod az országot.


A párommal élek kinn, én az L-es permitekkel szenvedek, őneki B-s (3-5 év) van.

De csak ezért házasodni meg nem akarunk, hiába szeretjük egymást nagyon. :(


Félek a jövőtől nagyon, ez az állandó bizonytalanság, hogy megkapom-e következő félévre...

2017. aug. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt,de nekunk nemet nyelvteruletu helyek nem johetnek szoba. Nem beszeljuk,és nem js szeretjuk.Esetleg Svajc olyan helyei ahol olaszul beszelnek. de inkabb angol,vagy spanyol nyelvterulet lenne jobb.
2017. aug. 27. 19:46
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Hollandiában jól lehet boldogulni angollal ha valami nagyon jó vegzettseged van, vagy semmi, akkor mint takarító van lehetőség elhelyezkedni.
2017. aug. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön élő ismerőseim tapasztalatai alapján a skandináv országok a legjobbak, de bírni kell azt az éghajlatot. (Dánia, Norvégia, esetleg Svédország - de itt sokat romlott a helyzet). A nyelvet könnyű megtanulni, munka van és jól fizetik. De egész Európára igaz, hogy jó szakmádnak, diplomádnak kell lenni a jó élethez.
2017. aug. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

"... sajnos sok rosszat hallunk a jelenlegi EU helyzetrol. "


Nem tudom, hol laktok most, de a kétségtelenül meglévő problémák ellenére az EU vagy Európa még mindig a világ élvonalába tartozik életszínvonal, gazdaság stb. tekintetében.


Még pl. a joggal sokat szidott magyar egészségügy is olyan szinten van, amiről a világ lakosságának többsége álmodni sem mer.

2017. aug. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad, hogy melyikőtöknek milyen végzettsége van, mihez értetek?

Spanyolországban - Európán belül - a legnagyobb a munkanélküliség - így azt csak akkor javaslom, ha nagyon sok pénzetek van félretéve - bőven van lakásra, ennivalóra, amíg nem találtok munkát.

Olaszország meg nagyon drága...

Inkább Anglia...

2017. aug. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

8 - Ausztraliaban lakunk,és koszonom.

9 - en elvileg tanar lennek,de eddig nem sokat tanitottam az onkentes tapasztalataimon kivul. Szoval én inkabb vendeglatasban gondolkozom. Illetve egeszsegugyben is van tapasztalatom,de nincsen szakiranyu vegzettsegem.

A parom pilota.

2017. aug. 28. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!