Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Opel astra G 1.4 benzines...

Mzz591 kérdése:

Opel astra G 1.4 benzines (2000évjárat körül) VAGY Opel astra F 1.4 benzines (2002-es évjárat)?

Figyelt kérdés
G-ést olyan 650-750ezer körül venném, nemtudom ennyiért mennyire lehet jó állapotút venni.Míg az F-esből 400-450ezer körül néznék max.Nemtudom melyiket vegyem :/ Fentartani sokkal olcsóbb az F-eset mint a G-set? vagy van esetleg valakinek saját tapasztalata hogy esetleg melyiket lenne érdemesebb megvenni? Nekem tetszik az F-es csak látszik rajta hogy már régió autó és ezért agaszt kicsit, de a G-ésnél meg attól tartok hogy ha pl: érte adok 750ezret és még valami nagy baja előjön és rákel költeni még rengeteget akkor nemtudom mit csinálnék..fentartási kölcsékeget tekintve mennyire eltérő a két autó? F-est nem ecotech motorral venném, de a G-nél elég valószínű hogy az lenne.

2017. szept. 1. 10:04
 1/2 toncsi71 válasza:
Szia.nekem is f astra 14 benzines volt szerettem mert strapabiro és megbizhato volt de sajna a kaszni nagyon rohadt és emiatt meg már öreg volt lecsedéltem g astrára.bár ez se volt fiatal 15 éves de ugyanojan jo viszont ebbe már van motorvezérlőelektronika és sajna nekem kiment 150 ezerbe kerűlt de azota nincs vele gond.fentartása nem sokkal kerűl többe mint a régié.öszeségében a réginek a kasznija a gyengéje a gésnek meg az hogy több az elektronika de ha renben van nemsok a külömbség köztük.
2017. szept. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
F-esem volt, a világból kivitt komolyabb szervizköltség nélkül. Később a vőmnek adtam, ő is nagyon szerette. A G-sről csak hallomásból tudom, hogy már nem olyan strapabíró.
2017. szept. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!