Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 6 vagy Toyota Corolla a...

Mazda 6 vagy Toyota Corolla a jobb választás (2002-2005 évjárat körül)?

Figyelt kérdés

2017. júl. 1. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mazda szeret rozsdásodni ezenkívül mind a két autó megbízható benzinmotorral.
2017. júl. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha mazda akkor mindenképp vigyél magaddal egy erős zseblámpát és koszolható ruhát mert ha nem fekszel be rendesen alá és nézed át alaposan az alvázat jó nagy összegek úszhatnak ki a pénztárcádból. Az itthon futottak még csak csak, de főleg az osztrák import az olyan, hogy elsírod magad ha meglátod.
2017. júl. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A toyota nem hajlamos annyira a rozsdásodásra? Viszont ha mazdából kifogok egy jó állapotút, nálam meg rozsdásodhat aztán nem tudom később eladni. Mazda jobban tetszik, de ez a fránya rozsda.
2017. júl. 4. 05:29
 4/11 anonim ***** válasza:

Sajnos a Mazdáék vagy benézték a lemezek anyagösszetételét, vagy nem fordítottak elég gondot a korrózió védelemre, vagy mindkettő egyszerre.

Toyotáknál ez nem jellemző.

2017. júl. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lehet valahogy védekezni ellene?
2017. júl. 4. 20:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet, utólagos alvázvédelem.
2017. júl. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez mekkora költséggel jár?
2017. júl. 4. 21:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, hogy ha találok egy jobb alvázú mazdát, az utólagos alváz védelemmel meddig tudná kihúzni.
2017. júl. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Területi elhelyezkedéstől függően ~50e Ft, egyszer kell jól megcsinálni és soha nem lesz vele többet gond.
2017. júl. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az alvázvédelem csak 50ezer de nekem most 400ezer volt a rozsda eltávolítása és a lakatolás.

De 6 évet használtam és már rozsdásan vettem és totál szétrohadt, 20 kiló rozsdát szedtek ki belőle.

(az ajtók még így sincsenek megcsinálva)

Megbízható helyre kell vinni, mert ha nem csinálnak rendes üregvédelmet ti is így jártok!

2017. júl. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!