Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valami lélekerősítő, pár...

Valami lélekerősítő, pár mondat a bőrömmel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Világi életemben gond volt az arcbőrömmel, szörnyen undorító volt, aknés, pattanásos. 3hónappal ezelőtt elkezdtem egy gyógyszeres kúrát a bőrgyógyászom ajánlásával, a pattanásokat el is tüntette, az arcom felülete teljesen sima, ám a foltok ott maradtak. De nem egy-két folt, hanem kismillió, az arcom piros pöttyökkel van tele. Kezdem feladni a reményt, már a tükröt is messzire elkerülöm, rohamaim vannak, állandóan csak bőgnék, az önértékelésem valahol a béka segge alatt. Nem merek soha tükörbe, vagy üvegbe nézni, mert elkap a sírás, egyszerűen borzasztó. Nem látom a kiutat, olyan mintha stagnálna a helyzet, nem javul.Valaki kérem valami biztató szót adjon, mert én nem bírom már ezt így tovább.

2017. szept. 1. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne a negatív dolgokra koncentrálj, hanem a pozitívakra. Több millió ember cserélne veled most azonnal. Van kezed, lábad, látsz, hallasz, tudsz beszélni, sőt még számítógéped is van. Van mit enned, innod. Sok embernek nincs.
2017. szept. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit jelent hogy foltok a szeplok pl szexepil sokaknak
2017. szept. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 theCilOo98 válasza:

Hello! Nekem most jart le a 9honapom, nekem a sok hatranyombol megerosodtem szellemilegces fizikalisan is igy mikor kijott rajtam az akne akkor nekem volt onbizalmam, es en felvallaltam, mindenkinek mondtam gyogyszert szedekcra stb.:

De a lényeg!!: Nekem 4hónap után kezdett kicsit enyhülni de nagyon vörös/száraz volt az arcbőröm, most vagyok tul a 9.honapon es hegek maradtak es meg mindig jonnek ki pattanasok(melyek) szoval akne, igaz egy kicsit megnyomkodom es 3 nap alatt eltunik es heti/2heti 1-2db szoval nem veszes! Annyit tudok ajanlani, ne add fel, en is nap mint nap igy jarkaltam mindenhova/utcan/suluban igen,eleg sz*r de igy 9honap utan megerte, mar csak a hegeket kellene valahogy eltuntetni :)! NE ADD FEL szedjed es kesz, addig foglalkozz azzal amit szeretsz en pl: kondiztam es fociztam es csak az igazbaratok maradtak velem! :)

2017. szept. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia! Én is szedtem a gyógyszert, nekem nem volt sok foltom, de kaptam rá hámlasztó krémet és fokozatosan tűnnek el. Keress fel egy kozmetikust, biztos vagyok benne hogy tud valami csodakrémet. Uuu múltkor nekem egy kozmetikus ismerősöm mondta hogy próbáljam ki ezt:


[link]


Ugye a c vitamin jó a pattanár utáni foltokra. Jókat is írnak róla. Néztem, lehet rendelni az ebayen is, mindenképpen érdemes kipróbalni.


Plusz van egy ismerősöm aki ugyan így szedte, de neki nagyon sok nagyon nagy folt van az arcán. Azt mondta neki a bőrgyógyász egy lézeres kezelést ajánlott. De menj el bőrgyógyászhoz, mert 100%, hogy van rá valami ötlete. Sok sikert és ne legyél önbizalom hiányos. Jól mondták, ameddig nem vagy beteg addig semmi bajod nincs! Egészséges vagy, erre gondolj.

2017. szept. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!