Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak ezeknek a játékoknak...

Vannak ezeknek a játékoknak értelmük? (bőven lent)

Figyelt kérdés

Gondoltam előszedek valami játékot a netről. És elég volt egy kulcsszó és kkiadott mindenféle szemetet.

Mint:Csábításból Jeles,Transformice,Goodgame hülyeségek.

Bevallom fiú létemre régebben én is játszottam a Csábításból jelessel de az nem tanít semmire.

Most a CSÁBÍTÁsból IZÉBEN 30000 egy 6600-as akciópont csomag. Valaki ennyit dob ki érte?

Előre is köszi a válaszokat



2017. szept. 1. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Ezeknek a játékoknak, mint a Csábításból jeles, legtöbbször nincs semmilyen tanító jellegű célja. Randi szimulátor kislányoknak, akik még nem randizhatnak senkivel. Emellett vannak olyanok, akik kidobnak játékokra ennyi pénzt, még ha nem is egyszerre.
2017. szept. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene, hogy egy játék tanítson valamire?
2017. szept. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogy legyen értelme. Arra hogy ilyen Nataniel meg Kentin virtuális sz.a.rokkal játszadozzon ennek semmi értelme nincs.
2017. szept. 3. 14:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A játékokban pont az a jó, hogy nincs értelme, így ki tudsz kapcsolni egy időre.
2017. szept. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hmm. aha. ja. Ha nem lenne értelme meghülyítene úgy mint az egy hetes vödörben érlelt f.o.s.t. Pl.kvízpart.

Kikapcsol de értelme is van mert dolgokat megtudsz.

2017. szept. 11. 18:45
 6/7 anonim válasza:
74%

Egyébként ha megnézni az ember, nem csak kislányok játszanak a Csábításból jelessel, vannak fent huszonévesek is, fiúk lányok egyaránt, bár az tény hogy a többségük nő.

Nincs semmilyen tanító jellegű célja, azért van, mert azok a lányok/nők akik játszanak ezzel, még nem találták meg a társukat, sokszor átverték őket, egyszerűen nem tudnak bízni a férfiakban, ezért menekülnek ebbe a játék világba, ahol lehet randizni rosszfiúval anélkül hogy a megcsalástól félnének, lehet randizni tipikus szőke herceggel aki a való életben természetesen nem létezik, lehet olyannal randizni akit kinézetre a valóságban melegnek mondanál de a játékban őt is el lehet csábítani (gondolok itt Lisanderre) stb. stb.

Nem a nőknek nagyon az elvárásaik, csak a pasik okoznak mindig csalódást.

2017. szept. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
74%

*nagyok

Előző voltam.

Ui.: Ezen nem kell megsértődni, ez csak egy játék, olyan mintha egy romantikus filmet néznének.

2017. szept. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!