Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Középsulis avatásra önéletrajz?

Középsulis avatásra önéletrajz?

Figyelt kérdés
Most lettem gólya, és avatásra azt kaptuk első feladatként, hogy írjunk önéletrajzot. Nem mondtak hozzá semmit, hogy minek kell benne lennie. Ti hogy írnátok ezt meg? Milyen tippek? Ötleteitek vannak?

2017. szept. 1. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért nem mondták meg, mert az önéletrajznak kötött a formája, és mindegyikben benne van ami kell. Keress rá a neten például az europass önéletrajzra, és rengeteg sablon között látni fogod hogy mi van benne.


Szerintem amúgy pont nem az önéletrajz az amit kérni akarnak, hanem csak egy sima életrajz. Az önéletrajzban a tanulmányi és munkahelyi adatok vannak benne, ami egy 14 éves gyereknél 1 mondat, hogy melyik általános iskolába járt addig.


Ehhez képest az életrajz leírja hogy mit történt az addigi életedben.

2017. szept. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Én is most vagyok 9. osztályos. Nekem nyár elején kellett megírni ezt a bemutatkozó levelet. Ezek voltak a szempontok:

-család

-hobbi

-melyik tantárgyból vagyok erős

-mit vállalnék el az iskolában (pl. DÖK, iskolaújság szerkesztése)

És természetesen olyan alap dolgok, hogy mi a neved, hány éves vagy, hol laksz, hova jártál általános iskolába

2017. szept. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!