Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudassam vele, hogy...

Hogy tudassam vele, hogy szeressem? és mégis honnan tudjam, hogy szimpi vagyok neki?

Figyelt kérdés

van egy fiú, aki tetszik, elég szimpi és helyesnek látszik. 2 éve ismerjük egymást, de barátkozni, még csak pár hónapja kezdtünk. látok valamit a szeméből, hogy szerethet valamennyire. amikor haza kellett mennem, akkor megfogtam a vállát, hogy elköszönjek, de ő megölelt, és csak kb 10 perc múlva engedett el. azon gondolkozok, hogy hogyan tudassam vele szavak nélkül, hogy szeretem. fiúk,lányok, ti miből kapizsgálnátok, ha egy valakinek tetszetek? mégis, hogy kezdjek bele az egészbe? segítsetek!

előre nagyon köszönöm! :)



2017. szept. 1. 18:17
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi, a kérdésben félreírtam: nem szeressem, hanem szeretem
2017. szept. 1. 18:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tíz percig ölelt, te meg tíz percig hagytad, akkor semmi szükség szavakra. :)
2017. szept. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem tudom... ez nem azt jelenti, hogy ő kapcsolatot akar... de én azt szeretnék kezdeni... hogyan?
2017. szept. 1. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerinetem ha így tett akkor legközelebb te öleld meg.

Vagy adj neki egy arcrapuszit. Szerintem az is elég.

2017. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"ez nem azt jelenti, hogy ő kapcsolatot akar..."


Hanem mit?

És ha te azt akarsz, ez meg viszont szerinted nem azt jelenti, akkor miért hagytad?

Lehet, hogy ugyanazt akarja, amit te, csak nem valami beszédes típus, ezért inkább így akarta tudtodra adni.

2017. szept. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!