Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha gyulolok futni de elkepzeln...

Ha gyulolok futni de elkepzelni olyan jo akkor megis hogy szeressem meg? Ti hogy csinaljazok? : D

Figyelt kérdés

Nagyon utalok..de holnap kora reggel akarok menni.

Az a baj hogy futok kb 2 kort es megunom meg el is faradok...meg idegesit hogy a fulemben 2mp-kent igazitanom kell a fulhallgatot is...:D

19/l


2015. jan. 3. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
csak elkezdeni nehéz , ha már 2 nap elmész várni fogod mikor mész újra,
2015. jan. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Próbálj más útvonalon szaladni, az sokat segít, ha pedig nincs kedved inkább ne erőltesd :)
2015. jan. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor télen nem megyek és mindig nagyon várom, hogy megint mehessek. A futásban pont az a jó, hogy monoton, kikapcsolhatod közben az agyadat. Én nem is szeretek zenével futni. Ha van lehetőséged, akkor a természetben fuss, erdőkben szántásoknál (na mondjuk ez most nem a legjobb évszak ehhez). Jobb is az ízületeknek a földút, meg nem olyan unalmas a táj. Az meg hogy hamar elfáradsz csak azért van, mert most kezdted. Én 5-6 alkalom után már határozottan tovább bírtam (vagy csak elhitettem magammal, hogy tovább bírom :D).
2015. jan. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is gyűlölök futni, ezért tornázom inkább.
2015. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyűlöletes a futás, de ha túlteszed magad az elindulás nehézségén akkor már hamar végignyomod a távot hogy már végre vége legyen. Én ezt tapasztalom :D
2015. jan. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!