Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felköltöznél vidékről Budapestre?

Felköltöznél vidékről Budapestre?

Figyelt kérdés

Segítségeteket/véleményeiteket szeretném kérni, pro-kontra érveket Budapesti- és vidéki életre vonatkozóan.


Rólam egy keveset..25 éves vagyok, független, friss diplomás. Tanulmányaimról annyit, hogy nem tudok, és nem is akarok elhelyezkedni azon a területen, amit tanultam (egyébként, ha lenne lehetőségem, természetesen elhelyezkednék, de alapdiplomával, specializáció nélkül szinte életképtelen a diplomám, ez a szomorú igazság).


Szóval vidéken élek, unalmas itt az élet, kicsit befásultam az utóbbi időben úgy érzem...Kacérkodom a gondolattal, hogy felköltözöm innen Pestre.


Néztem már állást, meglepve láttam, hogy kedvező áron hirdetnek szobát is. Szerintem idővel találnék szobát és munkát is.


Fiatal vagyok, független, nincs mit veszíteni..maradni vagy menni? Ez itt a kérdés. Milyen lehet Budapesten élni? Egy nyugodt, kevésbé pörgős habitusú, az elmúlt időszakban életunt, életkedvét vesztett lánynak vajon jót tenne-e a környezetváltozás?


:)


Sajnos döntésképtelen, mindig bizonytalankodó ember vagyok. Emiatt teszem fel a kérdést, hátha egy rávilágít a dolgokra egy-egy vélemény, tapasztalat.


Köszönöm előre is!



2017. szept. 3. 20:23
 1/3 anonim válasza:

Budapesti vagyok, az voltam mindig is. Számomra elképzelhetetlen a tény, hogy unatkozok, a város maga tele van lehetőségekkel, emberekkel, mindig nagy a nyüzsi :)

szerintem gyere fel, nézdd meg milyen, tetszik-e, szánj rá egy napot, és dönts :D én nem tudnám elképzelni az életem kisebb városkában, csak nagyon max külföldön :)

2017. szept. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen diplomád van? (csak kiváncsiságból)
2017. szept. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 csatrad ***** válasza:

ha van diplomad akkor minimum 1 nyelvet beszelsz a magyaron kivul, es ha nem abba az orszagba mesz ahol ezt bezzelik akkor vagy hulye vagy vagy az vagy mert valami idiota nyelvet tanultal meg.

ha meg nincs kereted elhagyni az orszagot akkor szerezz egy jol fizeto allast es oda koltozz amig meg nem szeded magad a kulfoldi kezdesre.

2017. szept. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!