Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogyha nagyon...

Mit csináljak hogyha nagyon rosszul vagyok egy végigpiált este után, de nem akarok hányni?

Figyelt kérdés
Sokat ittam, aztán mikor hazaértem beájultam az ágyba. 2-3 óra múlva persze arra keltem, hogy mindjárt hányok, előtte viszont megettem egy lángost, mert jól esett. Most meg itt szenvedek, próbálom visszatartani. Sokszor van ez buli után, utálok hányni. Mit csináljak, hogy ne így legyen?
2017. szept. 4. 05:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Még nem jöttél rá, hogy mit csinálj?

Ne igyál, okoska!

2017. szept. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell lefeküdni addig, amíg így szét vagy csapva. De ha már ez van, rajtam sokat segít, ha megiszok egy üveg sört. De szerintem mindenkinél más. Én pl amint lefekszem, elkap a hányinger ilyenkor
2017. szept. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 csatrad ***** válasza:
igyal szensavas asvanyvizet. es igyekezz bufogni minnel tobbet. ha nem birsz inni akkor fekete kave azutan megkivanod majd hogy leoblitsd. amugy testi eronlettol is fugg, meg hogy mennyire tudod iranyitani a tested.
2017. szept. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!