Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Esténként sírni akarok de nem...

Esténként sírni akarok de nem tudok mi van velem?

Figyelt kérdés

Nappal nagyon vidám vagyok, este majdnem a fordítottja, egyedül élek.



22/f



2017. ápr. 3. 21:22
 1/3 Tundercipello válasza:

Próbáld megkeresni a gyökerét a problémának. Pszihológusnál jártál már? Esetleg kiskori trauma ami este történt? Ez utóbbi előfordulhat mert nekem szüleim szétköltözése délután volt/nagy veszekedés/ és azután nem tudtam aludni délután. Lehet nálad is ilyesmi van csak este történt. Szerintem ez lelki eredetű probléma de így nem tudok biztosat mondani. Próbálj meg vicces videókat nézni vagy filmeket amik felvidítanak és nem leszel olyan/annyira szomorú. Ha még ez sem működik akkor pszihológus.

Remélem segítettem valamit!

2017. ápr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommentet de az igazság az hogy szerintem meleg vagyok, van 1-2 meleg ismerősöm de tőlük és a stílusuktól hányingerem van. Van egy munkatársam aki iránt érzek valamit de tudom hogy ő nem meleg és soha sem lehet sem ő sem az az enyém akiről gondolom hogy tudnám szeretni. Kilátástalannak érzem jelenleg az életem és nem tudom, hogy valaha jobb lesz e, senkiben sem bízok és nem tudom hogy kinek mondhatnám a szégyenteljes igazságot, mert tudom hogy ha kiderülne hogyan néznének rám az emberek mert az énem egyik oldala már eleve utálja saját magamat, és csak a "miért pont én" kérdés merül fel majdnem minden egyes éjszaka.
2017. ápr. 4. 19:30
 3/3 anonim válasza:

Szia Fiú!

Basszus, pontosan így voltam én is amikor rájöttem, minimum BI vagyok. Tudod, mi volna a legjobb, ha egyszer egy jót dumálnánk, akkor úgy őszintén kiadhatnád magadból a fájó érzéseidet és BIZTOS, hogy jólesne, hogy megértő, hasonló mély érzelmű vagyok, mint te --- csak én mér túl vagyok a nehezén és tudom, hogyan fogadhatod el magad és lehetsz boldog! Nagyon szívesen segítek, ha Pesten laksz, vagy közel, össze kell jönnünk. Mára már pszichológiával és szexualterápiával foglalkozom. Nyugi, szívességből segítek, ingyen! Egyébként nem szégyen sírni,- SŐT! Mély érzelmeket takar. Tehát, írj priviben, ha gondolod, mondom a tapasztalataim és tanulmányaim alapján szívesen segítek. Egyébként van egy nagyon jó lemez, az a címe: FÉRFIKÖNNYEK Ott hallottam ezt a számot - de érdemes a többit is meghallgatni, én anyától kaptam, ő a Rózsavölgyiben vette. Hallgasd meg: https://www.youtube.com/watch?v=t-S69t11Xv0

Írj és segítek! :)

2017. dec. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!