Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy Tescóban dolgozó árufeltöl...

Egy Tescóban dolgozó árufeltöltőnek konkrétan mit kell csinálnia?

Figyelt kérdés

Fontolgatom, hogy a közeljövőben árufeltöltőként fogok dolgozni egy Tescóban. Arra vagyok kíváncsi, hogy ha ez lenne a munkám, pontosan mit kellene csinálnom.


173 cm magas, 62 kg és gyenge fizikumú vagyok. Így is el tudnám viselni ezt a munkát, vagy inkább hagyjam az egészet?



2017. szept. 4. 16:53
 1/2 anonim válasza:

Én most diákként dolgozom a tescoban. Vagyis már 2éve. Kiviszik neked a kocsit meg a raklapot és azt kell kitoltened. (Vagy magadnak viszed ki es ugy toltod ki) Eddig még nem szakadtam meg benne, de eléggé fárasztó ha kis dolgokat kell pakolnod. Mást nem nagyon kell csinálni, max kiviszed a szemeteskocsikat amikben az arurol leszedett papir vagy folia van. Igazitani kell.(elorehuzni az arut figyelve hogy hany arc van odairva az arcedulara vagyis hogy egy sorban mennyi aru legyen, arccal kifelé legyen a termék)

Szerintem nagyjábol ennyi, ugyan ezt kell neked is csinalni ha elmesz ÁFnek. 18/L

2017. szept. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.


Akinek még van valamilyen más tapasztalata, az válaszolhat.

2017. szept. 4. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!