Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom elkezdeni a...

Hogyan tudom elkezdeni a gengszter karriert?

Figyelt kérdés
Meguntam h mindig kikosoraznak a munka helyekről mivel még 18 éves vagyok és tapasztalatlan...és gondoltam arra h elmék UFCre meg hasonló dolgok, de az hosszabb terv. Gengszterkedéshez meg van az eszem és elég elborult is tudok lenni, ha értitek.

2017. szept. 4. 19:59
1 2
 11/14 anonim válasza:
Aki ilyen kérdést tesz fel az nem éppen egy gengszter alkat :D
2017. szept. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A UFC-ben agykárosultra vernének, a gengszter karrier meg felejtős, majd rájössz amikor kiirtják a családod, megcsonkítanak aztán tarkón lőnek. De ha mindenképp ragaszkodsz hozzá, verj meg egy dílert és vedd el ami nála van. A következményeken meglepődnél.:)))
2017. okt. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Kösz a használhatatlan válaszokat...már rég megoldottam szval ide ne irkáljatok többet mert idegesit
2017. okt. 6. 23:38
 14/14 anonim válasza:

Ne haragudj, de te kérdezted.

Egyébként egy kamu kérdés az egész...ha ekkora gengszter vagy akkor nem itt trollkodsz és érdeklődsz mert itt is megfordulnak a zsaruk te igencsak ügyes :D

2017. okt. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!