Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Telefonnal érdemes-e elkezdeni...

Szilardm kérdése:

Telefonnal érdemes-e elkezdeni videózni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 14. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Atól függ mit szeretnél..vad állatok életének le videozásához tuti nem jo..
2017. jún. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bizonyos körülmények között használható minőségű felvételeket lehet készíteni, de ha itt valami műsorszerkesztésre gondolsz aminek a felvétele egy telefonon alapszik, azon nagyon meg fog látszani a minőség hiánya. Képben is, de főleg hangban.
2017. jún. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Olyan videozasra mint a youtube videosok pl anett ancsa
2017. jún. 14. 19:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem erdemes. Ne kezd el.
2017. jún. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem Lumia1020-asom van. Jobb videókat készít, mint a videokamerám.
2017. jún. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen
2017. jún. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Persze h érdemes elkezdeni, hogyha nagy lesz a népszerűséged akkor érdemes venni egy kamerát de elkezdeni bőven elég egy jó(!) minőségű telefonnal elkezdeni. :)
2017. jún. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Ha az a terved, hogy berakod a géped monitora elé és úgy akarsz felvenni egy játékot az fellejtős. Ha vlogolni szeretnél és viszonylag jobb minőségű a telefonod kamerája akkor tökéletes. Egy Youtuber se profi kamerával kezdte. Egy jó tanács: vízszintes telefonnal vedd fel a videót (tudom hülyén fogalmaztam, de remélem érthető :D) mivel elég klausztrofób élmény mikor egy kis szűkvásznas, két fekete csíkkal az oldalán lévő (remélem érthető :D) videót nézel.
2017. dec. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!