Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 25 éves vagyok! Járhatok még...

Kkop0011 kérdése:

25 éves vagyok! Járhatok még szakközépiskolába? Úgy hogy nappali tagozaton lennék?

Figyelt kérdés
Egy esti tagozatos iskolán most vagyok 11.edikes, viszont egy másik suliba szeretnek át menni ocsemhez, aki vendéglátás s eretsegi szakon van és o is 11edikes!

2017. szept. 4. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ez iskolafüggő. Nálunk anno volt olyan nappali tagozatos osztály, amelyben olyanok jártak, akik szakma után (5 éves) belekezdtek az érettségibe is. Együtt érettségiztünk velük, én voltam 19 éves, az egyik ottani ismerősöm meg 21-22.

Ezt a kérdést amúgy az adott iskolánál kéne feltenni, ők valószínűleg kompetensebbek ebben az ügyben, mint az itteni random hozzászólók.

2017. szept. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!