Lehetek au pair?

Figyelt kérdés
Jelenleg gimnáziumba járok. 17éves vagyok de mire au pairnek mennék betölteném a 18-at. Egyenlőre egy nyári, 2 hónapos munkára gondoltam, Angliában vagy Amerikában. A későbbiekben majd egy teljes évre is szeretnék menni de egyenlore csak rövidebb időre. Nagy segítségre lenne szükségem. Bármilyen információt, tapasztalatokat, élményeket szivesen fogadok, sőt nagyon örülnék neki. Még jobb lenne, ha egy kis segítséget is tudnátok nekem nyújtani azzal kapcsolatban, hogy hol kezdjek neki ennek az egésznek. Van e egyáltalán lehetőségem 2/3hónapra menni. Mennyi pénzt kapnék? Stb. Nagyon várom a segítségeket, tapasztalatokat akár privátban akár itt. Előre is köszönöm.

2017. szept. 4. 21:03
 1/1 anonim válasza:

Persze hogy lehetsz. :) Itt tudsz keresgélni: [link]

Az oldalon be lehet állítani hogy hány hónapra mész, honnan stb. Azt hogy mennyit fogsz keresn.. Fogalmam sincs még én se voltam au pair, de gondolom az nagyban a családtól függ.

2017. szept. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!