Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ez, ha visszatartom...

Miért van ez, ha visszatartom a pisim?

Figyelt kérdés
Ha visszatartom, majdnem kiengedem es "visszahuzom" akkor orgazmus közeli élményem van xDD:$

2017. szept. 5. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudod fiam néha egy jó pisilés jobb mint egy orgazmus.Mondta apum rég.
2017. szept. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Apum mondta nekem rég.Na,így helyes.
2017. szept. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
a hólyagod közelsége az erogén zónához, javarészt ez az oka, de önmagában ez is okozhat némi izgató érzést:)
2017. szept. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az orgazmus közeli élményt, az ondó hólyagban uralkodó nyomásfokozódás okozza, ez hat a prosztata záró szelepére. A pisiingert a húgyhólyagban uralkodó nyomás fokozódása okozza, azzal hogy feszíti a záróizmokat.


De pisiingert kiválthatja helyi gyulladás, ami a záróizom receptorait érinti. Vagy ha mi nyomkodjuk végbélen keresztül a záróizmot (G-pontot). Továbbá így kiválthatunk orgazmus közeli élményt is. Mások kéjérzésnek mondják, mikor együtt van a kettő a pisiinger és az orgazmus közeli érzés.


A kérdésre válaszolva. Itt az lehet, hogy a záróizmok környékén annyira megnőtt a pisi nyomása, hogy a záró szelepet is érintette a prosztatában.

2017. szept. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ümm utolsó, köszönöm az értelmes, hasznos válaszodat, de nekem nincs ondóvalamim:( lány vagyok!
2017. szept. 6. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!