Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelenlegi vagy volt kismamák!...

Jelenlegi vagy volt kismamák! Pár napja eléggé sárga a pisim és a szaga is erősebb, mint korábban, ez utalhat valami gondra? 9 hetes kismama vagyok, ebben az időszakban menstruálnék, ha nem várnék babát.

Figyelt kérdés

Kell félnem ettől a napfény sárga és erős illatú pisitől? Néha picit görcsöl is a pocim, de hamar elmúlik.

Nagyon köszönöm a válaszokat előre is!



#kismama #vizelés #sárga pisi #erősebb szagú vizelet
2017. ápr. 11. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Koncentralt, igyal joval tobbet, 2-3 litert!
2017. ápr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igyal tobbet! De nem artana egy vizelet vizsgalat, nehogy baci legyen.
2017. ápr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon kószi a válaszokat, most vagyok túl egy 3 hetes borzadályos időszakon, minden kijött belőlem, ki vagyok száradva eléggé, rengeteg volt a savam.
2017. ápr. 11. 15:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor itt a valasz, ki vagy szaradva. Igyal sokat.

Elso voltam.

2017. ápr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szedsz valamilyen vitamint?

Mert attol is lehet sargabb a pisid, tudtommal a B vitamin pont ilyen, elszinezi a vizeletet. B6-ot nem szedtel hanyasra?

2017. ápr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet húgyúti fertőzés is, főleg, ha kevés folyadék maradt meg benned, és nem jártál eleget pisilni. Ez a laborban ki fog derülni.
2017. ápr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem szedtem B6-ot. Köszönöm a válaszokat, holnap a nőgyógyászomnak mindenképp elmondom a tüneteket!
2017. ápr. 12. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!