Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről fiúk?

Mit gondoltok erről fiúk?

Figyelt kérdés
Szóval 16 éves vagyok,félénk,még nem volt barátom.Titeket zavarna hogyha pl nem ismertek egy bizonyos csajt és jön veletek szemben,és köszön nektek mert pl helyesnek tart titetek?Vagy hogyha egy lány odamegy hozzátok és kér tőletek egy szelfit akkor az jól esik nektek?

2017. szept. 6. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele hogy összebarátkoztatunk. De csak egy szelfire na nooo azt már nem. Nem szeretem ha fotóznak. Nem azért mert dicsöség meg izé . Nem nem egyszerűen nem vagyok egoista aki szelfi gyárat toljon hogy nézzétek én vagyok isten. Kb ez a buta média tanítása a szelfi. Én jómagam régies fiú vagyok. 18 !évesen.
2017. szept. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a kommentet!!
2017. szept. 10. 08:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Hasonló.

Egy szia nem fáj senkinek, de lehet belőle akármi is.

A szelfi viszont nem nyerő. Egyrészt olyan mintha csak le akarnál fotózni, azt meg mégis minek, nem vagyok híresség (bár az ő esetükben sem értem), másrészt egy vadidegen (legyen akármilyen szimpatikus vagy csinos) ne tolja már bele az arcát a képembe csak úgy. Igen, maradi vagyok. :D

2021. ápr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én nem tenném meg
2021. aug. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!