Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? (többi lent)

Mit gondoltok erről? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szerintetek megérné slimeokat árulni?

Ti esetleg vennétek belőle ha lehetne?

(a negatív válaszokat hanyagoljátok kérlek, köszi)



2017. aug. 8. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Első kérdésem: mi a tököm az a slime, amit árulni akarsz?


Második: miért vennék valamit, amiről nem tudom, mi az?


Harmadik: akármi legyen is az, más nem árulja? Mert ha igen, miért vennék tőled? Már persze ha tudnám, mi az, és érdekelne is.

2017. aug. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindig van olyan fetish-es aki szeretik birizgálni, nyomogatni és hallgatni a locsogó hangját, de szerintem lejárt lemez, inkább fidget spinner.
2017. aug. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
(az 1. válaszolónak) ha fingod sincs hogy mi az akkor ne válaszolj... és a jófogáson megnéztem, és ott csak 1 valaki árulja... nem mellesleg nézd meg youtube-on
2017. aug. 8. 18:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Öcsi, a véleményemet kérdezted, én meg elmondtam.
2017. aug. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de ha nem tudod mi az legalább nézz utána és azután írj véleményt, mert így ennek semmi értelme :"D
2017. aug. 8. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!