Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok, nők kérhetném segítség...

Lányok, nők kérhetném segítségeteket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék tőletek egy kis segítséget,ötletet kérni.

Arról lenne szó hogy szeretnék párt találni de nem tudom hol is kellene keresgélnem. Egy nagy probléma nálam hogy sok ember közé nem járok mert rosszul érzem magam olyankor. A külsőm miatt álltalában hidegnek és rémisztőnek találnak az öltözködésem végett. Nem vagyok csúnya csak metálos bár itt is különcnek tartanak. Mivel semmiféle szerekkel nem élek (cigivel sem)

alkoholt iszom de csak sört és azt is nagyon minimálisan mert nem szeretném hogy picit is fejbe nyomjon. A pojén még az hogy a kedvenc zenészem már csak a zenében él de kisgyerek korom óta imádom a műveit: Wolfgang Amadeus Mozart. Fura mi? Ill metálból a Slipknot a kedvenc. Magam is foglalatoskodom zenével: komoly, metál és e kettő keverékével (classical metal) gitáron saját kútfőböl.

A könyv olvasás és a filozófiai mélységek sem állnak messze tőlem. Rejtélyesnek és kiszámíthatatlannak tartanak de nem vagyok megérthetetlen. Kell egy kis idő hogy megbizzam egy lányban (vagy bárkiben) de utánna a végsőkig hűséges vagyok ha a másik fél is így tesz. Alapbó békés, és elfogadó vagyok de folyton erre is törekszem. Szeretem őszintén megbeszélni a komolyabb dolgokat meg mást is legyen az bármi.

Volt kapcsolatom, de mivel mássá akart átformálni ezért hamar vége lett a közös látképnek.

Alapból a hosszú, egészséges kapcsolatot tekintem jónak.

Így elkerülve minden mást.

Nos leírtam pár dolgot a lényemről. Szerintetek van valami hely ahol van olyan lány aki ezt az életszemléletet tudná pozitívan értékelni? És mindezt kölcsönösen, hosszútávon.

Illetve köszönet azoknak kik végigolvasták.

Előre is köszönöm. Béke veletek!:)


2017. szept. 6. 22:12
 1/4 anonim válasza:
10 évvel ezelőtt, az ilyen pasik voltak a gyengéim. A nők szeretik a különc gondolkodású/kinézetű férfiakat. Vagy legalább is én ilyen voltam. Imádtam belépni a kis világukba, megfejteni őket. Bármiről lehet velük beszélgetni, sokat lehet nevetni, jókat szexelni. De biztosan nem a kirakatnőcik fognak rád bukni. Szerintem a fesztivál a te tereped. Bármelyik!
2017. szept. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Meg hozzátenném külön kuriózum a no smoke ,no drog felfogásod. Hány éves vagy?
2017. szept. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ja bocs nem jó a fesztivál ha tömegiszonyos vagy.
2017. szept. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!:) Illetve 21 éves vagyok.
2017. szept. 6. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!