Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » S. O. S ez egy ágyipoloska?

S. O. S ez egy ágyipoloska?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A szomszédom akitől egy fal választ el sajnos poloskás, írtani nem hajlandó, azóta teljesen kivagyok, nagyon félek, soha nem volt ilyesmiben még részem és nem is szeretném. Albérlet, 1 éve lakunk itt, hosszútávra vettük ki, imádjuk, felújítottuk és bebútoroztunk 100 négyzetmétert. Rengeteg munkánk van benne, ha esetleg itt is lesz ( vagy màr van 😭😭😭😭😭) akkor mi hiába irtatunk ha az ő lakása fertőzött, ráadásul itt kint Németországban egy alkalom 300-400 euro. Ezt ma este az ágy mellett a falon találtam, nagyon ipici pont bár képen nagynak látszik de tényleg nagyon kicsi volt és csíkos.

2017. szept. 8. 22:46
 1/8 A kérdező kommentje:
2017. szept. 8. 22:46
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem
2017. szept. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem 🙁
2017. szept. 8. 23:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az tömzsibb és nincs ilyen hosszú csápja, de ha a szomszéd ilyen retkes, kérdezd meg a lakásotok tulaját, nem tud-e tenni valamit.
2017. szept. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Neem nem retkes, jól ismerem, sajnos nyáron haza mentek nyaralni Balatonra és az apartman poloskás volt, valószínűleg onnan hozták haza :( Ő is teljesen kivan, felhívott több irtót és 400 euro egy alkalom, de 2-3 a tuti. Úgyhogy kb 1000 euros procedura lenne és így inkább elköltözik, most házilag próbàlják írtani de szerintem sz@rt se fog érni :(
2017. szept. 8. 23:50
 6/8 A kérdező kommentje:
Tulajunk ugyanaz egyébként. Szólni fogok neki szerintem, ezt nem teheti meg, hogy ő elköltözik a lakást pedig úgy hagyja aztàn majd az egész ház elfertőződik. :(
2017. szept. 8. 23:52
 7/8 anonim válasza:
Szia! Melyik városban van ez?
2017. szept. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát jó drága, Pesten nekünk tízezer volt alkalmanként, szerintem még akkor is jobban jössz ki, ha innen viszel ki egy irtót és fizeted az útiköltséget :D
2017. szept. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!