Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » . és megint csak az ágyipolosk...

. és megint csak az ágyipoloska, de most a megelőzésben kaphatnék tanácsot?

Figyelt kérdés

Szűkös anyagiakkal rendelkezem és sajnos csak használt bútorra futja, amikor valami tönkremegy.

Most hétvégén is hoznak egy ágyat, amit látszólag nagyon rendes, tiszta emberektől vettem.

De ez sajnos nem zárja ki, hogy esetleg poloskát is beszerzek, ami eddig nem volt.

Kertes házban lakom, mivel tudnám még a kertben lekezelni a bútort - biztos ami biztos alapon - hogy megelőzzem a bajt?

Valaki azt ajánlotta, hogy burkoljam be nejlonba és hagyjam kint a napon, legalább 2 meleg napra...(?)



#poloska #poloska irtása
2017. aug. 11. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
2017. aug. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15 perc 60C fokon elégséges az ágyi poloska minden fejlődési alakjának pusztulásához (a poloska petéket is beleértve).
2017. aug. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is rendes,tiszta, felújított lakásból vettem. Mégis 2 évem ráment a dögökre...

Ha nem lenne pénzem, inkább egy szivacsmatracot vennék és gyűjtenék újra. Lehetőleg fémkeretesre.

2017. aug. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a hasznos tanácsait!


1-es

Remélem, hogy soha nem kell kipróbálnom a receptet, de ki tudja ...?

2-es

Hát igen! De hogy lehet, egy ágyat felmelegíteni 60 fokra?

Maradna a nejlon és a déli napsütés 40 fokban, bár mostanában ahogy elnézem már nem lesznek ilyen melegek.:(

3-as

Eddig szerencsém volt, még soha nem volt poloska, de ne is legyen!

Addig nem viszem be az ágyat, míg meg nem győződöm róla, hogy rendben van.

Soha nem féltem ettől, mert mindig nagyon megnéztem, hogy kitől és mit veszek, de annyit olvasni itt a Gyakorin a poloskáról, hogy totál stresszes vagyok!

Panelből már nem is merek venni semmit, mert nagyon rendben levő emberek is fertőződnek ott valakiktől.

2017. aug. 11. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!