Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A LIDL 70. 000ft-os ingyenes...

A LIDL 70. 000ft-os ingyenes ajándékutalvány valós lehet?

Figyelt kérdés
Facebookon láttam megosztva, de nem tudom elhinni, hogy ez igazából létezhet. Szerintetek?

2017. szept. 9. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem valós. A lidl adott is ki közleményt, hogy nem az. Sok az unatkozó retardált barom aki minden szart kitalál. Meg sok a hiszékeny bolond is, aki erre vevő.
2017. szept. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ja, egy csomóan megosztották. Csak ezért gondolkodtam el ezen. Egyébként mindfuck az egész, mert miért tenne ilyet bárki? ...

Egy kicsit gondolkoztam rajta és magamtól is rájöttem. Főleg, hogy az oldal, ahova átirányít, teljesen kamu, akárhányszor frissíted, vagy lépsz be, mindig ugyan annyi like, ugyan azok a hsz.-ok, ugyan annyi ideje (Épp most, 12 perce, stb.).

2017. szept. 9. 09:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Főleg, hogy az oldal, ahova átirányít"

Épp elég, ha az oldalt megnyitod. Azt kéne megérteni, hogy nem nyitunk meg semmit, amiről nem tudjuk, micsoda. Lehet, hogy automatikusan telepít valamit, lehet, hogy hatezer reklám van rajta amivel az ötletgazdát támogatod, stb.

2017. szept. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ezt az oldalt megnyitod, az már bőven elég nekik.

Lehet, hogy már most is fertőzött a géped.

Lehet, hogy már a te FB oldaladon is fönn van ez a hirdetés, és terjeszted ezerrel.

MUSZÁJ mindenkinek így járni?

2017. szept. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!