Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud egy jó sorozatot...

Valaki tud egy jó sorozatot ajánlani?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyan legyen amit meg tudok nézni angol nyelven is :)

2017. szept. 9. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen stilusban? SciFi, Western, valami romantikus siros-picsogos, krimi, megis milyet?
2017. szept. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

The walking dead

flash

wayvard pines

mind a 3 tetszik nekem, de ezek nem realisztikusak

2017. szept. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

switched at birth

my mad fat diary


Mindkettőt ajánlom,nagyon jó sorozatok :)

(De a my mad fat diary szereplői nagyon furcsa akcentussal beszélnek de meg lehet szokni)

2017. szept. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
The 100, Shadowhunters
2017. szept. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hannibal

Thirteen

2017. szept. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Grace Klinika (Grey's Anatomy) - kórházas, sok évados, nagyon jó

How to get away with murder - ügyvédes, gyilkosságos, rejtélyes. Csak az első évadot láttam, de az nem volt rossz

Stranger Things - Eddig egy évad van kint, hamarosan jön a második évad egyben (Netflixes). Sci-fi, fantasy, horrorisztikus jellegű, de nem ijesztő, rejtélyes. Nekem nagyon tetszett

The 100 - poszt-apokaliptikus, túlélős, eleinte sci-fi később már inkább Lost jellegű

The Walking Dead - poszt-apokaliptikus, zombis, sok évaddal, gyomor kell hozzá

Fear the walking dead - TWD társ sorozata, a zombi apokalipszist megelőző időszakot mutatja be, majd magát az apokalipszis helyzetet

Once Upon a Time - estimesék megelevenülése a modern világunkban, sok évados, első két évad nagyon tetszett nekem

Trónok Harca - fantasy, középkori jellegű fiktív világ, a trónviszályról és a harcoló nemesi házakról szól

Skam - norvég tinédzser sorozat, négy évados, minden évadban más főszereplővel, az angol Skins sorozathoz szokták hasonlítani

Brooklyn Nine Nine (Nem százas körzet) - Nagyon jó sitcom, rendőrkörzetes sorozat Andy Samberg főszereplésével. Ha valaki szereti a Parks and Rec-et vagy az Office-t, akkor ezt imádni fogja. Mindenkinek ajánlom, nagyon jó.

Big Bang Theory (Agymenők) - szintén vicces, kockákról szóló sitcom. Sok évada van, én az első ötöt láttam, az jó volt

Supernatural (Odaát) - természetfeletti lényeket (démonokat, vérfarkasokat) vadászó testvérpárról szól. Sok évados. Első öt évad jó. Hatodik és hetedik béna, de nyolcadik évad megint jó. Én aztán már nem néztem, de van már azt hiszem 12 évad is és még folytatják.

Jessica Jones - Marvel, szuperhősös,kicsit cinikusabb burkolatban. Nekem tetszett. Van még két társsorozata (Daredevil, Ironfist <--talán), és most jön ki azt hiszem a közös sorozatuk, amiben a három sorozat szuperhősei fognak össze egy csapatban.

Riverdale - tinis, nyomozós, gyilkosságos. Elég gagyi, és a karakterek se valami szimpatikusak nekem, és elég bénán is írták meg őket de sokan nézik, szóval gondoltam leírom.

2017. szept. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

How I met your mother- szívemhez nőtt.

Nagyon vicces és tele van az élet nagy tanulságaival.

2017. szept. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Orange is the new black 💓💜💓💜💓💜💓💜
2017. okt. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!