Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15 éves srác, aki NEM akar...

15 éves srác, aki NEM akar templomba menni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval, egy kicsit jobban kifejteném a dolgot. Születésem óta templomba (pontosabban imaházba, mert baptisták a szülők) visznek. 11 éves korom óta akaratom ellenére. Nem mondom azt hogy borzasztó, mert a stílusomat képviselhetem (itthon). Egyébként mind a ketten agymosott álszentek, ugyanis sok mindent utálnak, ingerelten káromkodnak, 10 perc múlva meg mosolyogva beülnek imádkozni. Unom ezt az egészet. Már beszéltem velük, érvekkel, de mikor mondtam hogy számomra időpazarlás, inkább tanulnék, jött a :"Majd a pokolban is tanulni fogsz?"

Egyszer mondtam, hogy Biblia hiteltelen, mert levan írva hogy a Föld lapos. Erre apám lelőtte az áramot. Persze miután megmutattam neki, kaptam egy buksi simit, meg hogy okos vagyok -.- Tippek hogy megszabaduljak?



2017. szept. 10. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Csinalj minden alkalommal valami 'botranyt' az imahazban: kerdezz ra a Bibliabol olyasmire, ami nyilvan hulyeseg, latvanyosan unatkozz, beszelj kozbe, meglatod elunjak...


Amugy reszvetem a buta szuleid miatt....

2017. szept. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb, 13 lehettem, haverral bent voltunk a templomba de hogy hogy s mint lett úgy nem emlékszek, hót részegek voltunk, berókáztunk, röhögtünk, okés persze nem volt illendő de megtörtént, a buli kedvéért vagy hát passz..
2017. szept. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy a botrány nem segítene rajta, megvernének vagy eltiltanának mindentől amit szeretek.

Semmilyen lehetőséget nem látok a kiútra, ezért teszem fel itt a kérdésem, hátha valaki járt hasonló cipőben, vagy felnőtt fejjel tudna pár tanácsot, tippet adni.

2017. szept. 10. 12:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ebből csak egyet tanácsolok: kérdezz mindig a paptól valami keményet (amire fel is készültél, mert ő biztos válaszol valami butaságot). De jól készülj fel, szóval ne az látsszon, hogy kötekedni akarsz, hanem az, hogy tényleg húzós a kérdés!

Ja, és nem baj, ha van ott még más ember is.

Egy idő után ki fog tiltani a templomból.

2017. szept. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Atya gatya. Nagy a baj. Sajnállak.
2017. okt. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!