Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez melyik film? (lent)

Ez melyik film? (lent)

Figyelt kérdés
Két nő (egy újságíró és egy másik nő akire annyira pontosan nem emlékszem) kimennek ilyen termőföldre ahol találnak egy madár ijesztőt. Az egyik nő elmegy valamiért, a másik ott marad majd amikor a ő visszatér akkor már a másik a madár ijesztő helyén lesz. Olyan jelenetre emlékszem még ahol a vasvillával karcolgatja az ablakot a madár ijesztő. Ha valaki tudna segíteni,hogy ez melyik film lehetne nagyon örülnék 😊 . Előre is köszönöm
2017. szept. 10. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:

A madárijesztő.

Van egy ilyen film, az ablakkapargatós jelenet benne van, a két nőre most hirtelen nem emlékszem. Nem az volt, hogy egy pasi volt beöltözve?

Vagy természetfeletti volt?

2017. szept. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ,a képek alapján nézve sztem erre gondoltam,de délután megnézem.én pontosan nem emlékszem de ezek a nők megmaradtak nekem. Nagyon régen láttam (kis taknyos voltam) és csak belenéztem ahogy anyáék nézték,de már ők sem emlékeztek a cîmére.
2017. szept. 10. 11:56
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi beugrott ,hogy a felakasztott nőnek a fogai helyére szögeket rakott
2017. szept. 10. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!