Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem játssza le az...

Miért nem játssza le az egyéni csengő hangot?

Figyelt kérdés
Navon Mizu készülékem van, androidos. Nekem az bőven elég, mert max telefonálásra vagy zenehallgatásra használom. Gyári csengőhangom volt eddig, ha hívtak meg hallottam. Nem is lehetett beállítani rajta csengőhangot. Letöltöttem rá egy zene lejátszó, amivel végre be tudtam állítani, hogy egyéni zene legyen a csengőhangom. engedélyeztem is, beállításoknál is megjelent a zene. Viszont ha hívnak, semmi teljesen néma. Pedig nincs lenémítva. Ez a második Navon telefonom, és az előzővel nem volt ilyen baj. :( Ha valami információ kell még kérdezzetek. Szükségem van a segítségetekre. Válaszaitokat előre is köszönöm.

2017. szept. 10. 14:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!