Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Farmerra hogyan tegyem rá a...

Farmerra hogyan tegyem rá a gombot?

Figyelt kérdés
Farmernadrágra szeretném rátenni azt a gombot amit hozzá adtak. Van hozzá egy hegyes kis tüske és maga a gomb.Próbáltam kalapáccsal is összeütni, de csak eltompult a tüske hegye.Segítsetek légyszi, már csak egy gomb maradt.

2017. szept. 10. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bőrdíszműves vagyok, sok ilyet csináltam. Előbb a tüskés felét át kell szúrni az anyagon. Ha nem bírod, akkor fúrj egy kis lyukat a farmeren egy hegyes tárggyal, pl körömolló, pici csillagcsavarhúzó, de jó egy szög is. Ha ez átment, a másik oldalról illeszd rá a gombot, és tegyél alá valami keményet, pl vágódeszkát. A gomb legyen alul, és a tüskés fél látható lapos felére kell ráütni amíg bele nem megy. Arra figyelj, hogy függőlegesen álljon, és függőlegesen érjék az ütések is, így nem szabad neki elgörbülnie. Inkább több kicsit üss, mint egy nagyot.
2017. szept. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A tüskét élezd ki reszelővel , helyezd a gombra és egy fogóval szorítsd rá . Majd a gomb hengeres részét a fogóval nyomd erősen , több oldali ráfogással . Akkor ha a gomb belső műa része elreped forrasztópákával kell cint hevíteni a gombba és a tüskét gyorsan bele kell nyomni .Ehhez kell pár dolog és ügyesség .
2017. szept. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt a kis valamit bent kell hagyni a gombban ami mozog benne?
2017. szept. 10. 17:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Az adja a fix rögzítését a tüskének .
2017. szept. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2017. szept. 10. 17:36
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem sikerült,csak eltompult a hegyes része.Pedig úgy csináltam ahogy írtad :(
2017. szept. 10. 17:45
 7/7 TappancsMancs ***** válasza:
Próbáld fogóval vissza egyengetni utána meg ahogy az 1es válaszoló írta.
2017. szept. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!