Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kicserélik (Libri) a tévesen...

Kicserélik (Libri) a tévesen vásárolt könyvemet?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy ha tegnap (09.09., Szombat) vettem egy könyvet, de útközben rájöttem, hogy erre egyáltalán nincs szükségem és nem is különösebben én vagyok a célközönsége, akkor -esetleg akivel már történt ilyen- hogyan zajlott a kicserélés menete? A blokkra ugye az van írva, hogy 8 munkanapon belül még visszavihető, szóval afelől nem aggódom, inkább azért, hogy mennyire erős az indokom arra, hogy visszavihessem a bolt szempontjából?


Leginkább az érdekelne, hogy vajon komolyan vesznek-e? Mivel 14 éves vagyok, van-e esély rá, hogy koromból adódóan leráznak, hogy ezt nem nagyon lehet, illetve előfordulhat,hogy nem fog olyan zökkenőmentesen menni, mintha egy felnőtt tenné ugyanezt?

Aki járt hasonlóan, leírná, hogy hogyan zajlott a könyv visszacserélése/árának visszafizetése? Vagy hogy az ott dolgozó mennyire szívesen vette vissza?

(Sértetlen állapotú könyv és a blokkja is megvan, ezzel nem lesz gond...)

Elnézést a kisregényért,a válaszokat előre is köszönöm szépen! :)


U.i: Kérlek, ne írd le, hogy ezt a vásárlásnál jobban át kellett volna gondolnom, tisztában vagyok vele, tudatosan szoktam vásárolni, -mint látszik- nem fordult még elő velem ilyen, tanultam is belőle. :D



2017. szept. 10. 17:32
 1/2 TappancsMancs ***** válasza:
A sima visszavételre jogos indok, pl minőséghiba stb nélkül nem kötelesek, de az üzletek dönthetnek erről. Általában jó fejek, rendesek és visszaveszik. Vidd nyugodtan vissza nyilván a blokkal és csak ha hibátlan. Ne is nyitogasd addig se és tedd zacskóba nehogy sérüljön.
2017. szept. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:)
2017. szept. 11. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!