Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ausztráliába ki tudok menni...

Ausztráliába ki tudok menni au pairkedni?

Figyelt kérdés
Jövő nyáron (tehát 2018) szeretnék kimenni au pairkedni egy évre Ausztráliába. Személyes tapasztalatokat szívesen fogadok, illetve az lenne még a kérdésem, hogy milyen megbízható ügynökséget/ügynökségeket tudnátok nekem ajánlani. Úgy tudom van egy éves au pair-vízum, de még nem ástam bele magam ebbe a dologba. Illetve olvastam egy olyat, hogy Ausztráliába nem tudok kimenni így, mert Magyarországnak nincs meg valamilyen kapcsolata vele (vagy valami ilyesmi). Erről mit tudtok? Ha Ausztrália nem jönne össze, akkor Amerika a következő fő úticél, így ügynökségeknek nagyon-nagyon örülnék, ha írnátok. Köszönöm a válaszokat előre is, hatalmas segítség lenne olyanoktól olvasni, akik tapasztaltak ebben! (Középfokú angol nyelvvizsgám van, valamint 20 éves vagyok, és van egy 6 éves öcsém, akire gyakran kell vigyáznom.)
2017. szept. 11. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:
nem
2018. márc. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!