Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti is itt akarjátok hagyni...

Ti is itt akarjátok hagyni ezt az oldalt?

Figyelt kérdés

Több év után meg akarok szabadulni az oldaltól.

Megvárom, hogy az utolsó pár ember akivel ismerkedem, mikor lép le (mert mindig ez van) és én végleg lelépek. Ennek tényleg, de tényleg semmi értelme szerintem.:)


2017. szept. 12. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem akarom.
2017. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Ja Achillesz, de te már durván ráfüggtél. Egész nap itt vagy, a sitelist új kérdéseire azonnal válaszolsz napi tizenpár órán át... Az sem normális.
2017. szept. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Mi okom lenne rá? Mert te itt akarod hagyni? Azt sem tudtam, hogy itt voltál.

A velem kapcsolatos dolgokban – a lehetőségek határain belül – magam döntök.

Mivel a főoldali adat szerint valamivel több, mint egymillió regisztrált tag van, és csak a nagykorú és csak magyarországi lakosok száma nyolcmillió (szavazásra jogosultak), a nagy többség nem tag itt, sosem volt. Ha másokat vennék figyelembe, soha nem is regisztráltam volna.

Amúgy meg, ha ismerkedésre, csevegésre használod az oldalt, okkal csalódtál. Helyesebben, tévedtél. Ez nem ismerkedési, társalgó oldal.

2017. szept. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az az Isten!
2017. szept. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Egy cseppet sem bántam meg, hogy regisztráltam.
2017. szept. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!