Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha tudom egy az oldalt használ...

Ha tudom egy az oldalt használó ember felhasználónevét, megnézhetem valahogy, hogy milyen kérdéseket tett ki?

Figyelt kérdés

2017. máj. 4. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ha megjeleníti a nevét, Google-ben rákereshetsz. Más esetben nem, mivel anonim az oldal és nem kereshetőek vissza ilyen jellegű személyes adatok.
2017. máj. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kiegészíteném az elsőt annyival, hogy ez a google-ös keresés is csak nagyon felszínes eredményt produkál.

Még korábban látható volt a felhasználónevem, és egyszer csak kíváncsiságból rákerestem saját magamra. Akkoriban úgy 20 feltett kérdésem lehetett, meg kb 100 amire válaszoltam. Na ebből összesen 3 kérdésemet találta meg, abból is az egyikre több száz válasz érkezett, és azt vagy tucatnyiszor kilistázta. A maradék 17 kérdésemre nem találtam rá google-lel.

Plusz a válaszok esetében is hasonló volt az arány.

2017. máj. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kapitány_úr ***** válasza:

Úgy kell a google-ban keresni, hogy (van egy ilyen lehetőség) beírod: "site:[webcím, ahol keresni akarsz] keresett kifejezés"

Tehát ez esetben: "site:gyakorikerdesek.hu 'felhasználónév'. Ha esetleg van abban a felhasználónévben szóköz, vagy ékezet, akkor érdemes idézőjelek közé tenni, mert akkor betű szerint azt keresi meg először, s nem a hasonlókat. ;)

2017. szept. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!