Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elvileg külföldön vannak...

Elvileg külföldön vannak hobbi biológus csoportok akik garázsban hasonlókban dolgoznak. Magyarországon van hasonló? Vagy legalább online biológia kedvelő csoport?

Figyelt kérdés

2017. szept. 13. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi a barátnőmmel igencsak kedveljük a biológiát, műveljük is, ahol csak lehet. A garázsban is.


Bár ketten még nem vagyunk csoport, de fűzünk még egy lányt.

2017. szept. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Biztos voltam benne hogy ilyen választ kapok
2017. szept. 13. 13:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Helyes, ezek szerint ilyen választ is akartál kapni. Ellenkező esetben ugyanis úgy írtad volna ki a kérdést, hogy ne ilyen választ kapj.
2017. szept. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem ilyen választ akartam kapni. Csak kicsit több értelmet reméltem naiv módon az emberektől és mert tudtam ha kiírom hogy ne olyan válaszokat írjatok akkor azért is csak azt fogjátok írni.
2017. szept. 13. 14:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát különböző civilszervezeteknél vannak ilyenek, de annyira nem elterjedt az országban. Ahogyan bejöttek a környezeti neveléssel foglalkozó erdei iskolák, akkor szaporodtak el ezek az amatőr szintű foglalkozások.

Sajnos viszont a különböző doktori iskolás phd hallgatói gyakran dolgoznak garázs szintű környezetben, mivel ki vannak "szorulva" a pályázati helyekről.


Ezenkívül pedig csak hobbi szinten létező magánemberek vannak tudtommal.


Blogok vannak, ahol találhatsz az érdeklődési körödnek megfelelő embereket.

2017. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2017. szept. 24. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!