Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minek tanuljak, mi legyen a...

Minek tanuljak, mi legyen a munkám? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet,hogy 16 éves vagyok és itt a fakultálás jövôre,viszont, ahhoz már most ki kell választani a tantárgyakat.Szeretnék segítséget kérni ,hátha ti/önök tudtok valami pályát ajánlani.

Mimden nap megkapom szinte ,hig6 mennyire képes vagyok feldobni embereket,szebbé tenni a napjaikat avval hogy csak rámosolygok vagy köszönök a személynek ..stb(ugyan ezt van idegeneknél is ,simán csak valami szép gesztust teszek), azt is mondják hogy hihetetlenül jó kisugárzásom van és konkrétan árasztom a boldogságot(tudom furán hangzik,de tényleg ezeket mondják nekem az emberek)

Sosem tartott vissza az higy idegenekkel beszéljek ,nagyon könnyen találom meg a közös hangot a másik féllel(persze ehhez kell a nyitotság a másiktól)...ja és imádok segíteni màsoknak ,mert hihetetlen örömmel tölt el.

Az biológia nagyon érdekel és eddig is a tudomànyos(orvostudomány,mikrobiológia) izgatott...viszont hátha tudtok mondani nekem màsik pályát...annak örülnék a legjobban ha a fennt említett pozítív tulajdonságomat tudnám ötvözni a biológiával ...amugy a tanulással semmi problémám nincs, csak a fizikábóll és tesibôl voltam tavaly négyes(akkor voltam kilencedikes). Ès szeretnék majd külföldön tavábbtanulni.

A válaszokat elôre is köszönöm szépen és további nagyon szép napot!



2017. szept. 13. 18:22
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákèrt,gyorsan írtam
2017. szept. 13. 18:25
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy elnézem olyan szakma kell ami emberekkel foglalkozik, van tippem hátha segít.: tűzoltó, pszichológus, bolti eladó ill bármiféle árusító, utazási jegyeket forgalmazó cégnél jegykiadó, túrisztikai idegenvezető, telefonos ügyfél fogadó, vagy valamien ágban oktató és tanító. Bár szerintem az első kettő az igazán odaadó foglalkozás mert azt máshogy nem lehet.
2017. szept. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!