Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendelni szeretnék egy Combat...

Rendelni szeretnék egy Combat Zone RS2 airsoft fegyvert. Azt írják hogy a 0.12g-s lövedék használata ajánlott. Muszáj azt bele?

Figyelt kérdés
2017. szept. 13. 20:05
 1/8 anonim válasza:

Megpróbáltam megnézni a combatzone weboldalát, de telefonon keresztül ez egy veszett ügy. Szóval kérlek írd ki a fegyver adatait.

Amúgy a minõségi BB mind egy forma méretû a sûjnak viszont van jelentõsége a nehezebbet kevésbé befolyásolja a környezet. A könnyű meg olcsóbb. Gyenge fegyver viszont nem bír el túlnehéz bbt.


Amit én most mondani tudok neked ne vedd meg. 0.13gos bb? Ilyet még nem is láttam. És aegbe? Nevetséges. Valószínűleg maga a fegyver is az.

Zombatzone? Nem ismerem ezt a márkát hallomás szintjén se. Ez már eleve gyanússá teszi. Senkit se ismerek aki innen szerezne be fegyvert vagy bármit. Biztos oka van. Nem, nem azt mondom, hogy átvernének csak azt, hogy valószínűleg nem igazi airsoft fegyver, csak egy gyenge utánzat. Utánzat utánzata ha úgy tetszik. Vannak ilyen oldalak... Tud legalább 350 vagy inkább 400fpst? Miből van? Menyibe kerül? Alig várom,hogy haljam.

A lényeg, ne siesd el. Tájékozódj. Az airsoft túl drága sport ahhoz, hogy pazaroljunk.

2017. szept. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

FPS:180

ABS anyagú

Műanyag gearbox

Combat zone.hu

Egy sig 552-es airsoft változata. Van ugyanott 0.12-es bb

2017. szept. 14. 22:29
 3/8 A kérdező kommentje:
Umarexes. Csak a neve az. 26k de jár mellé Red dot, mellső markolat meg védő szemüveg
2017. szept. 14. 22:31
 4/8 A kérdező kommentje:
Kezdetleges fegyver, én is kezdő vagyok
2017. szept. 14. 22:32
 5/8 anonim ***** válasza:
ez egy vicc meg ne vedd! pláne ne 26k-ért. taiwangunon ennél olcsóbban kapsz fém gearboxos fegyvert ami nem csak 180 fps-t tud.
2017. szept. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igaz, csak magyar kéne, leginkább után vétes
2017. szept. 15. 00:05
 7/8 anonim válasza:
Az első vagyok, barátom ez nem kezdő és nem kezdetleges fegyver ez egy méregdrága vicc, aminek a tájékozatlan kezdők a célpontjai. Igen a taiwangun egy jó hely. De ha magyar kell akkor airsoftcentrum vagy airsoftdepo. Jóval drágább mintha ugyanazt külföldről rendelnéd, de magyar és jó legalább.
2017. szept. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kösz mindent:D ha nem vagy,még megveszem
2017. szept. 15. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!