Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van lehetőség youtuberól...

Van lehetőség youtuberól videót töröltetni? Nagyon sürgős!

Figyelt kérdés

Egy netes játékban csúnyákat írtam egy lánynak, aztán kihívott játszani, ahol legyőzött, de ott is csúnyákat írtam neki. Le tudom szedni a videót?

https://www.youtube.com/watch?v=ENipgmxWPqk



#videó #YouTube #Laura #bomber friends
2017. szept. 13. 22:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem Te töltötted fel és nem sérti a személyiségi jogaidat (márpedig nem vagy felismerhető benne, és a teljes neved se szerepel rajta), akkor esélytelen.
2017. szept. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire béna vagy, akkor minek arcoskodsz, te szerencsétlen?
2017. szept. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem én arcoskodtam ő szól be mindenkinek én csak azt írtam hogy nem tud jáccani mert lány
2017. szept. 13. 23:19
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
De ha Te még annyira se tudsz játszani, akkor minek szólsz be másnak? :)
2017. szept. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
szanalmas, gyava kis fereg vagy te, meg is erdemled hogy ez a video fennmaradjon. ha volt eleg nagy pofad hogy beszologassal csak mert lany, akkor most legyen eleg nagy pofad elviselni a kritikat.
2017. szept. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
wehehhehe amig nem szoltal hozza a sajat neveddel, a sajat profilkepeddel (8 eves lehetsz kb....), addig senki se tudta ki a fene vagy. TE MAGAD publikaltad, ugyhogy innentol kis baratom a te felelosseged hogy miket irogatsz masoknak.
2017. szept. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Koszi, en is jot rohogtem, mostmar egesz Hajmasker tudni fogja mekkora csira vagy:D


Foleg az tetszett, amikor elsutotted hogy "a fászomat dugom a pinád közé".

2017. szept. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 TR75 ***** válasza:
100%
Ami azt illeti, a lánykát sem kell félteni.
2017. szept. 14. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Bihar Valatonon ***** válasza:
100%
Nekem egy kérdésem van csak...hogy kell "töröldeni"? :)
2017. szept. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
És hogy kértem hogy le szedje a videot de azt mondta csak akkor ha beírom hogy laura hónalját nyalom de akkor se szette le? Akkor se lehet törölni,. Azt mondta azt is felvette.
2017. szept. 14. 06:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!