Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok fiú, na hogy...

14 éves vagyok fiú, na hogy az anyukám orvos és venni akarok egy iPhone nyolcat na most kiszámoltam hogy a zsebpénzemből négy évig tartana még összegyűjteném kéne egy kis bónusz de nem tudom hogyan?

Figyelt kérdés
2017. szept. 14. 18:01
1 2
 1/18 anonim válasza:
84%
Dolgozz! Mást mit tudnál tenni? 15 évesen már nyáriszünetben is dolgozhatsz. Vagy kérj rokontól.
2017. szept. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Ne haragudj, de mégis mi a túrónak egy 14 éves srácnak egy alsó hangon 265 ezer forintos telefon? Értem én, hogy menő, de te magad is látod, hogy négyévi zsebpénzedbe kerül (arra meg rég nem lesz menő, mire összegyűjtöd a rávalót.:-)) Ha annyira szeretnéd, kérj mindenkitől pénzt az ünnepeidre (karácsony, szülinap stb), ajánlj fel valami pluszt otthon, amiért pénzt kaphatsz, pl. a házimunkában, kertben a szokásoson felül, esetleg valami tanulmányi eredményt, versenyeredményt, nyáron pedig melózhatsz. Ha látják, hogy tényleg nagyon szeretnéd és teszel is érte, valószínűleg úgyis kapsz hozzá még kiegészítést. Az, hogy anyukád orvos, sajnos, egyáltalán nem garancia arra, hogy megengedhet magának egyszerre egy ekkora kiadást.
2017. szept. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
És ha óránként 20 000 Ft-ot keres?
2017. szept. 14. 19:08
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te nem havi ötezret kapnál zsebpénznek, csillagom.:-)
2017. szept. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Esetleg kaphatnék normális válaszokat a kérdésemre nagyon megköszönném na viszlát
2017. szept. 15. 14:27
 6/18 anonim válasza:
100%
Normális válaszokat vársz? Megkaptad: menj el dolgozni! Ne legyél kis elkényeztetett, ingyenélő senkiházi. Én nem orvos vagyok, de én sem venném meg neked anyád helyében. Tudod te ez mennyi pénz? Akkor hasonlítsd össze azzal, hogy van aki 60 ezer forintból él egy hónapban. Te ennek a többszörösét várod el. Ez mar nagyon luxus kategória. Ha így folytatod, egy életképtelen kis nyámnyila leszel. Ne szokj hozzá ehhez. A saját érdekedben mondom.
2017. szept. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Értelmes válasz. taps taps😏
2017. szept. 15. 21:45
 8/18 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy elmondo azért kapok csak ennyi zsebpénzt hogy megtanuljak a pénzzel bánni. Ja és nehogy már azt mond hogy nem veszed meg mindig a legújabb telefonokat.
2017. szept. 15. 21:48
 9/18 anonim válasza:
58%

Kisfiam,mire összegyűjtenél egy i8 árát és megvennéd azt,addigra már rég elavult lesz:-)

iPhone azoknak "való" akik zsebből ki tudják fizetni,és mindegy nekik az a pár százezer forint.

Tanulj,okosodj te kis zöldfülű!:-)


Egy iPhone 7 felhasználó

2017. szept. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Igen, megmondom, nem veszem meg mindig a legújabb telefonokat. Pedig megtehetném. De nekem ez flancolásnak tűnik, nem fogok beszállni. Amíg jó, amíg tudok vele hívni, használható, és nem szuperlassú, nem, nem fogok újat venni.
2017. szept. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!