Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a hagyományos...

Mit tegyek, ha a hagyományos taktikák kudarcot vallottak?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Lassan egy éve élek kint Németorszagban,persze nem volt könnyű kijutni,de itt maradni se könnyű,ebből fakadna egy kérdésem,megprobálom körülirni a helyzetet. Oktoberben még Magyarországon jelentkeztem egy keresztény szervezethez , nagy nehézségek árán ,de végül is sikerült. Nagyon jo barátságokat kötöttem valami fantasztikus volt,ebből adódoan úgy döntöttem honapokal ezelőtt ,hogy jo lenne valami iskolát elvégezni Németországban,érettségi után jöttem ki. Bocsánat az összevisszaságért elég ideges vagyok a mostani heylzetembe,Na mármost keresztény hátteremnek köszönhetően találtam is egy paplakot ,az ottani papok elfogadták jelentkezésemet Agusztusba be is költöztem . Maga az iskola nem keresztény hanem egy egészségügyi Hygeniai ellenőr na most ez mindegy is. Elméletileg járnának támogatások,de mégsem kapom meg őket 5 éves aktiv munkaviszony kell az orszgban,persze vannak kivételek ,ha az ember jár iskolába stb.... Persze most kaptam meg csak az eredményt két honap várakozás után a pénzem leapadt ,ezért gondoltam munkát kell válalnom,holnap megyek is a munkaügyre van időpontom. Idáig eljutottam ,csak van egy nap bökkenő. A pap aki felvett ide engem ,kiderült nem tul barátságos fajta kilakoltatásal fenyegett ,meg mondva csinált okokkal bemoszerol. Észrevettem hogy nem szivesen látnak itt,pedig amikor idejöttem nagy volt az öröm mert Németorszag legnevesebb kereszteny csoportosulásánál voltam. Vannak emberek akik segithetnek vagy vagy,itt csak az a biztos ami már elmúlt. A volt Ndk területén vagyok. A fő célom Stuttgartba akarok eljutni van az egyháznak egy testvér intézménye , félreértés ne essék nem akarok senki sem kihasználni,tanulni szeretnék ,valamit el akarok érni az életben,ezért nagyon fontos a következő honapokban hogy döntök élet vagy nyomoruság e két szélsőség van. A kérdésem hogyan kerüljem meg a papot ,milyen taktikát alkalmazzak ,Mire fektessek hangsulyt? Sokszor kerültem hasonlo helyzetekben de itt más a helyzet a körülmények a 2 lehetőség na meg a hazatéréstől valo rettegés. Hátha valaki tud valamit vagy valami ötletet.



#taktika #Bukás vagy hazatérés? Kereszténység
2017. szept. 14. 20:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!