Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Ryboflexröl?

Mi a véleményetek a Ryboflexröl?

Figyelt kérdés
Interneten szeretnek a rybolexröl rendelni. Megbizhato a bolt es jok az aruk? Tovabba mennyi a szallitasi koltseg? Azt sehol sem irjak. Mik a velenyek tapasztalatok?

2017. szept. 14. 22:31
 1/1 anonim válasza:

Nem rendeltem semmit tőlük.


De:


Szlovákok. Már rendeltem EU-ból. Gond lehet a garanciával. Konkrétan pozsonyból négyszer szállították ki nekem ugyanazt fél év alatt, mire sikerült egy hiánytalan csomagot összeállítaniuk. A magyarok is megcsinálják, csak ők közelebb vannak, és jobban félnek a rossz kritikától. A haldorádónak pl ebből a szempontból nagyon jó a híre, minden csomagot legalább két ember néz át.


Azt írják a szállítási költség akkor derül ki, ha majd már majdnem megvetted a cuccot. Egyébként 30 ezer fölött ingyen szállítanak valahova. Én ilyen helyen elvből nem vásárolok soha semmit.


Egy véletlenszerű bot (nevis torrent carp feeder) a szlovák oldalon 16,5 a haldorádón 15 ingyenes szállítással és csip-csup ajándékokkal. Egy okuma longbow is olcsóbb a haldorádónál 5-10%-al. De biztos van egy-egy dolguk, ami megéri.

2017. szept. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!