Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook zárolt és személyit...

Facebook zárolt és személyit kért. Ha nem adom meg 28 napon berül végleg törölnek. Tapasztalat? Megéri megadni? Vissza adják akkor a fiókom?

Figyelt kérdés

#Facebook #közösség #személyiadatok megadása
2017. szept. 15. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Vissza akarod kapni? Akkor megadod. Ilyen egyszerű, ez nem a megéri - nem éri meg kérdésről szól, hanem ezt várják el és nyilván ez alapján intézkednek. Nem azért kérik hogy megnézzék milyen szép vagy rajta, hanem hogy egyezik-e a profilban és okmányban megadott adat. Ha nem, akkor úgysem kapod vissza a fiókot, vagy pedig átírják a nevet és letiltják a módosítását.
2017. szept. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Olvastam sok mindent azért kérdeztem hogy megéri-e.!

és nem szívesen adok meg személyi okmányt!már bocsánat és szerintem nem csak én vagyok ezzel így

2017. szept. 15. 20:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Azonosításon kívül semmit nem csinálnak vele. Nem adják ki senkinek, nem használják fel sehol. A nevedet ellenőrzik és ennyi.

Pont az ugyanilyen elmaradott gondolkodás miatt vannak még mindig fióklopások például csak amiatt mert az emberek nem merik megadni a telefonszámukat a biztonsági kód kiküldéséhez. Pedig nem hív senki, nem küldenek reklámot, nem használják fel sehol, mégis úgy félnek tőle mint a tűztől.


Szerintem ha tisztában lennél vele hogy minden dolog amit közzéteszel önként a profilodban az a Facebook tulajdona, nem pont azon aggódnál hogy az amúgy bizalmasan kezelt okmányoddal mi történik, mert pont azzal semmi, minden másra pedig úgy adsz engedélyt hogy fogalmad sincs mire használják fel.

2017. szept. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sokan írták egy régebbi ilyen kérdésnél hogy megadták és nem történt semmi.Meg ez csak egy rendszer hiba..hasonló...

mellesleg ez nem elmaradott gondolkodás!csak jobb óvatosnak lenni...És a sok adatlopás azért van mert minden féle szarnak megadják a személyes adatokat!!

2017. szept. 15. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!