Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Használt Ohra kályhát vettem,...

Használt Ohra kályhát vettem, de nem ismerem a belső felépítését, főleg a füst útját, hogy hol kellene tisztítanom? (Használati utasítás van, de azon nem látszik, leírva sincs. )

Figyelt kérdés

2017. szept. 20. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Használd ezt a linket és minden kérdésedre választ kapsz :

[link]

2017. szept. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez nekem is megvan. Alapos vizsgálat után már van elképzelésem, ki is próbáltam, de a folyamatos üzem próbája az enyhe időjárás miatt még várat magára. (Az első kályhám, ahol a füst az égéstér alján távozik.)
2017. szept. 30. 18:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,de elég bugyuta megoldás az,hogy a füst az égés tér alján távozik.Elég felelőtlen megoldás,ha viszont az valami gyári termék ipari hulladéka,akkor az a tervező még a fogantatás pillanatában kellett volna elhajtani.Gondolj bele,a hamu és a parázs eltorlaszolja a füst útját és már kész is a baj.Szerintem valami sufni tuning pancser tákolmánya,mert ekkora baromságot csoportosan nem követnek el.A kályha koromtalanítása szerintem egyszerű mert dupla falu,erre utal hátul az alul elhelyezkedő lyuk ami egy fedlappal van takarva.Azt el kell távolítani és a kormot kiszedni.
2017. szept. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem rossz találmány, így utólag (átnézve, kipróbálva) nem annyira hajmeresztő. Az enyém még Made in GDR, de még most is gyártják, 400-700 euro/db. Majd meglátjuk, "puding próbája az evés"!
2017. okt. 2. 05:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor én tévedtem,bocs.
2017. okt. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!