Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen az ÁEK-ben (volt MÁV...

Milyen az ÁEK-ben (volt MÁV Kh. ) szülni? Úgy tudom belső utasítás szerint ne lehet szülésznőt fogadni és zsúfoltság van a kórházreform óta.

Figyelt kérdés
2009. jan. 22. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Én szeptemberben szültem ott, szülésznőt valóban nem lehet fogadni bár én nem is akartam, nekem az orvosom volt fogadott, és egy nagyon kedves szülésznő volt mellettem. Én meg voltam elégedve a kórházzal, szakmailag is, jól felszerelt, sokan szülnek ott, de ezt nem igen lehetett érezni, sem a szülőszobában (1 ágyasak) sem a szobákban (3 ágyasak) én egyik nap teljesen egyedül voltam. A látogatók nem jöhetnek be a szobába, így nyugalom van, nyugodtan tudsz pihenni, a babával lenni, szoptatni, nincs jövés menés, idegenek.

Nem tudom mi érdekelne részletesebben, ha kérdésed van szívesen válaszolok.

2009. jan. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én októberben szültem ott, szülésznőt tényleg nem lehet fogadni, de egy tündéri nőt kaptam (Ildikót). A szülőszobák felszereltsége nagyon jó. És bizony október elején zsúfoltság volt. Aznap mikor én hazajöttem nem tudták hova fektetni a megszült kismamákat. A császárosokat az ágyon feküdtek a folyosón, aki normál úton szült az meg a szülőszobáknál levő fotelban üldögélt! Ezért sok kismamát egy nappal korábban haza is engedtek.

2009. jan. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 01.23-n szültem ott,és csak pozitív véleményem van, a szülőszobáról és a szülészetről is.

Szülésznőt tényleg nem lehet fogadni, de majdnem minddel találkoztam mert az utolsó héten minden reggel a szülőszobán ctg-ztek és mind nagyon kedves volt.

Zsúfoltságot én egyáltalán nem tapasztaltam.

Csecsemősök is nagyon kedvesek és készségesek voltak(boríték nélkül)


Szóval én csak ajánlani tudom!

Ha van még kérdésed írj nyugodtan privit!

Amint a kispasim engedi írok :)

2009. febr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!