Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Attack on Titan animében,...

Az Attack on Titan animében, mangában milyen kapcsolatban ( rokoni ) van Mikasa és Levi ( Rivaille )? SPOILER Eren meg fog halni?

Figyelt kérdés
Eren a manga szerint meghal 13 évvel azután, hogy megszerzi a titán erőt. A manga 90. fejezetében eljutnak az óceánhoz és az 6 évvel a fal vissza foglalása után történt. A 91. fejezetben állitolag ( én nem olvastam még ) még eltelik 2 év. Bárhogy száamolom az már meghaladja a 13 évet . A fal vissza foglalása után maradt 8 éve utánna eltelt még 6, maradt 2 év és akkor Erennek most meg kellene halnia. Anninak is meg kellene mert Ő gondolom régebb óta titán shifter. Reinerrel meg kb ugyan ez a helyzet

2017. szept. 21. 11:47
 1/2 Kosbor24 ***** válasza:
100%

A mangában jelenleg még él, ahogy Reiner és - minden bizonnyal - Annie is. Nem tudom, milyen 6 évre gondolsz, Eren 845-ben kapta meg az erőt Grishától, jelenleg pedig 854-et írnak, szóval Erennek még van hátra legalább 3-4 éve. Annie és Reiner kérdéses, előbbi még mindig a kristályban dekkol, utóbbi viszont lassan tényleg elpasszolja valakinek az erejét. Valószínűleg nekik is van még úgy 1, maximum 2 évük.


Rivaille az édesanyja, Mikasa az édesapja révén Ackermanok ugye. Hogy ők milyen kapcsolatban állnak, az nem tudom, abban sem vagyok biztos, hogy ez kiadott információ. Mindenesetre az biztos, hogy Mikasa meg Rivaille nem éppen közeli rokonok.

2017. szept. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Zeke fog először meghalni, a mangában neki már csak egy éve maradt, Reinernek és Annie-nak 2 éve, Erennek több.
2017. szept. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!