Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Másnak is késnek a Foxpost...

Másnak is késnek a Foxpost automatába rendelt csomagjai?

Figyelt kérdés
Múlt héten szombaton adták fel a foxpost automatába vaterán rendelt dolgaim, és a mai napig nem érkezett meg a csomag (1 hét elteltével). Régebben 2 munkanap alatt megérkeztek a csomagok. Már hívtam az ügyfélszolgálatuk, de nagy segítségemre nem voltak, a válasz az volt, hogy elnézést és várjak... na de meddig? Állítólag nincs hely az automatában (szombathelyi). Megbízhtatlanná vált ez a csomagküldési mód?

2017. szept. 23. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Hétfőn feladott rendelésem még a mai napig nem jött meg, telefon ugyanúgy megvolt, indok ugyanaz volt: "tele vannak az automaták". Na már most, ezzel csak az a baj, hogy azóta 2 csomagot is kivettem (ismerős megkért hogy hozzam el az övét), így szerintem ezáltal már 2 "fiók" megüresedett. Szintén szombathely.
2017. nov. 11. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Képzeld, nálunk meg az történt, hogy feladtam a csomagot és bíztam abban, hogy 1-2 nap alatt ér a célautomatába. Azonban késett. Ráadásul NEM értesítették a címzettet, hogy a csomag megérkezett az automatába: visszaküldték a raktárba. Próbáltam felhívni őket, de nem vették fel a telefont. Úgyhogy e-mailt írtam és arra kértem őket, hogy legyenek szívesek kézbesíteni a csomagot a címzett által kiválasztott automatába. 2 nappal később írt nekem a címzett, hogy megkapta a csomagot, csakhogy nem az általa kiválasztott automatába tették! El voltam képedve, hisz megadtam a pontos helyet.

Nagyon mérges vagyok. Hogy végezhettek ilyen hanyag munkát? Eddig sokszor használtam a Foxpostot és nem voltak vele gondjaim. EDDIG!

Talán hanyagolni is fogom jó ideig...

2018. jan. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Háromszor mentem ma el a FOXPOST csomagautomatához, egyszer sem volt benne egyetlen üres rekesz sem. Hulladék szolgáltatás ez.
2018. okt. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Foxpost-tal csak akkor küldj csomagot, ha irtózatosan türelmes, és egyben kalandvágyó vagy. Egy naptól tíz napig bármennyi lehet a szállítási idő...

Persze ezt elfelejtik megemlíteni, amikor feladod.

Az ügyfélszolgálat egy nagy nulla, telefonos ügyfélszolgálat Facebook-ra irányít, az meg vissza a telefonos ügyfélszolgálathoz.

Gyalázat!

2018. nov. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!