Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetek így 167 cm magas?

Kata Komecz kérdése:

Lehetek így 167 cm magas?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Jelenleg 163 cm magas vagyok.Anyukám 165 apukám pedig 175 cm körül van.Azt hallottam,hogy a gyerek általában magasabb lesz mint a szülei,szerintetek milyen magas leszek?

2017. szept. 24. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért már mégis...!

Legalább azt áruld el, hogy 7 évesen vagy 163 cm, vagy 25 évesen.

A még pontosabb tippeléshez meg azt is kellene tudni az életkor mellé, hogy mennyire vagy gyors fejlődésű, azaz a kortársaidnál hamarabb kezdtek nőiessé válni az idomaid, vagy később? Az első menstruációd hány évesen volt (ha volt már)? Ezekből lehet tippelni arra, hogy mennyi növekedés várható még.

2017. szept. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
14 eves vagyok januarban leszek 15
2017. szept. 24. 17:19
 3/4 anonim ***** válasza:

A többi kérdésre nem adtál választ, de a 167 így is valószínű, kb. ez az átlagnövekedés lányoknál 15 éves kor után. (De persze, erős szórásokkal, amiket adatok hiányában nem lehet tippelni sem.)

Minél hamarabb kezdtél nővé válni, annál kevesebb növekedés várható.

2017. szept. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha most nem sikerülne, a terhesség alatt nőhetsz még pár centit.
2017. szept. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!