Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Régen láttam egy reklám...

Régen láttam egy reklám szerűséget nagyon jó volt japán vagy koreai vagy más ország béli reklám volt ha jól em lékszem egy gyógyszert reklámoztak torokra aszem de biztos gyógyszer volt animésen csinálták. Azért írom hátha láta e valaki?

Figyelt kérdés
reklámban egy történetre épült van egy királyság bene a király van 2 lánya az anya meg halt az egyik lány az anyára hasonlít a másik apára és a családban volt egy külön leges képesség vagy egy tárgy ami hatalmat adot arra hogy a beteg embereket meg gógyisa ezt csak az anya tudta de az egyik lánya képes használni de az apa kiválasztotta azt a lányát aki az anyára hasonlít és úgy nevelte hogy ö a kiválasztott a másik lány aki az apára hasonlítót (ha jol emlékszem vörös göndör haja volt)ö nem volt valami érdekelt az apa szemében a de ö fő szereplő ö az aki majd képes használni azt a külön leges tárgyat ami meg gyógyítja az embereket. keresem ezt a reklámot vagy mit de nem találom XD hátha valaki halót vagy láta már jó lene meg találni mert nem emlékszem a történet végére és kíváncsi vagyok mi volt a vége?
2017. szept. 24. 18:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!