Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaptam egy levelet de valaki...

Kaptam egy levelet de valaki átvette helyettem?

Figyelt kérdés
Kaptam 5 nappal ezelőtt egy értesítőt, hogy a postán átvehetek egy levelet. A levelet nem vártam, a feladó nevét nem hallottam még. Tegnap bementem, hogy átvegyem a levelet, de azt mondták, már 2 napja átvették. Hogyan? Mit csináljak?

2017. szept. 25. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlott levél átvételekor mindíg kérnek személyi igazolványt, csak te veheted át, vagy egy veled azonos lakcímen lakó közeli hozzátartozód, akitől lakcímkártyát is kérnek ennek igazolására, tehát meg kell tudni mondaniuk, hogy ki vette át a leveledet.
2017. szept. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha vissza adtam az átvételre jogosító papírt a postának már nem csinálhatok semmit? Mert egy családtagom sem vette át.
2017. szept. 25. 18:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Név és cím alapján akkor is vissza tudják keresni a könyvben, hogy ki vette át. Egyébként nem értem, hogyan tudta valaki átvenni, aki nem a családtagod, ez szabálytalan.
2017. szept. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!