Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit írjak a szerelmeslevélbe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak a szerelmeslevélbe? Hogy fogalmazzam meg, hogy mennyire szeretem, és hogy szeretnék vele maradni? Írna helyettem egy levelet vagy legalább egy mintát?

Figyelt kérdés

Katona vagyok, és az árvíznek hála, kihelyeztek vidékre, hogy segítsük a védekezést. Megismertem egy nagyon helyes lány, aki csinos, kedves, okos és szép is. Azt hiszem szerelmes lettem belé.

"sajnos" az árvíznek vége, és el kell mennem. Szeretnék tőle egy levélben elbúcsúzni. Valami szépet szeretnék írni neki, de nincs gyakorlatom az ilyenekben.

A pihenőidőket javarészt együtt töltöttem a lánnyal. Segítség!!!


2010. jún. 10. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Az érzéseidet senki se fogja tudni leírni helyetted. Amit gondolsz és a szíved diktál azt írd le. :)
2010. jún. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2010. jún. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze ez az oldal. Bocsi [link]
2010. jún. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Írd le mit érzel. Hogy nagyon megtettszett, és szerelmes lettél belé. Ami cska eszedbejut, ha rá gondolsz ;)
2010. jún. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak amit érzel! Sok sikert!
2010. jún. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget!!
2010. jún. 10. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!