Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Piroska miért félelmetes?

Piroska miért félelmetes?

Figyelt kérdés
Bocsi lehet, hogy hülye kérdés de érdekel,hogy mi benne félelemkeltő? Horror filmeket csinálnak róla még Halloweenkor is néhányan piroskának öltöznek és néhány rémtörténet is van róla. De nem értem. Mi benne a félelmetes??

2017. szept. 26. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Olvastad az eredeti történetet?

Amiből a mese keletkezett?

2017. szept. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az eredeti is horror. A farkas megeszi a nagymamát mindenestől, a Piroska is a gyomrába kerül, majd a vadász lelövi a farkast. És nini, előugrik a dögből Piroska is nagymama is, s semmi bajuk.
2017. szept. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hallottam róla,hogy valami olyasmi verziója is van a mesének amiben nincs vadász,csak a farkas és a halott piroska. Amiben nem menti meg senki piroskát és a farkas felfalja. Meg azt is hallottam,hogy a farkas megeteti piroskával a nagymamát. De nem tudom,hogy ez az eredeti verzió-e!?
2017. szept. 26. 12:35
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Nem.

Az eredetiben nagybácsi van, és ugyan nem eszi meg a tini Piroskát, de mást tesz vele, ami nem sokkal jobb...

2017. szept. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És nem tudja valaki,hogy hol találom az eredeti verziót?
2017. szept. 26. 15:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Gugli a barátod!

[link]

2017. szept. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó!
2017. szept. 26. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!